• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

    Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

  • PURIFYING LINE

    BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

  • AGE DEFENSE

    PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

HAND CREAM Urban Protect Recovery 50 ml

HAND CREAM Urban Protect Recovery 50 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
50 ml

Saaste- ja vananemisvastane kätehooldus
Global Age System - 95% looduslik kreem.

CASMARA laiendab oma UrbanProtect kollektsiooni veel ühe olulise liitlasega. Revolutsiooniline vananemis- ja saastetõrjevalemiga kätekreem, mis taastab ja kaitseb, parandab vananemisnähtude ilmet ja hoiab ära vananemise.

Selle depigmenteeriv toime ühtlustab tooni ja hoiab ära tumedate vanusepiltide tekkimise, aidates teil peatada aja mõju delikaatsele käepiirkonnale.

UrbanProtect Recovery kätekreem tuvastab intelligentselt kõige kahjustatumad piirkonnad ja toimib nende peal, taastades ja tagades erakordse elastsuse, tugevdades samal ajal käte kaitsvat nahabarjääri, kaitstes vabade radikaalide mõju eest, saastumise (saaste, sinine valguse ja keemiliste mõjude) ja foto vananemine eest.

Nooruslike käte saladus!

 

17.00 €