• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

LUXURY BeautyPlan

LUXURY BeautyPlan
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
1 pcs

Taastav ja tugevdav luksuslik Beauty Plan sisaldab pruunvetikate ekstrakti, 24-karaadist kulda ja Vitazyme Ace Complex’i. Tugevdava, toniseeriva ja rahustava toimega. Vananemisvastase ja pinguldava toimega unisex lahendus, sobib kõikidele nahatüüpidele.

Komplektis on:

Mineraalide ja vitamiinide tasakaalu suurendava, vajalikke mikroelemente sisaldav efektiivse mõjuga paremini imenduv uuenduslik emulsioon.

24-karaadise kulla, mineraalide ja pruunvetikate ekstraktiga Gold Mask. Suure imavusega taastavate ja tugevdavate omadustega Gold Mask rikastab nahka toitainetega, aitab tugevdada naha struktuuri ja on vananemisvastase, tasakaalustava ning niisutava toimega.

Mask on jahutava, toniseeriva ja jumet taastava toimega pakkudes ainulaadset hooldust, vähendades silmaümbruse tumedaid ringe ja eemaldades naha-alust rasvkude.

Elujõudu andva ja pinguldava toimega, 24-karaadise kulla, Vitazyme Ace Complex’i ja pruunvetikate ekstrakti sisaldav näohooldus. Nahka toitainetega rikastava, elujõudu andva, tugevdava, parandava ja lõõgastava toimega.

Tugevdava, toniseeriva ja rahustava toimega. Unisex lahendus, sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kasutage Casmara Beauty Plan’i kord nädalas enne tähtsat sündmust  või nahale sära ja kauni jume saamiseks.

Luba CASMARA Beauty Planil enda eest hoolitseda.
  

KASUTAMINE
1. FAAS (ampull). Kanna ampullis olev kreem puhastatud näole ja masseeri kuni täieliku imendumiseni.

2. FAAS (mask). Tühjenda 1 pakike pulbriga pakendis olevasse karbikesse ja lisa 2 pakike geeliga. Sega mõne sekundi vältel ettevaatlikult spaatliga ja seejärel 40 sekundit energiliselt, kuni mõlema pakikese sisu on täielikult segunenud. Kanna mask pehmete libisevate liigutustega spaatli abil näole, vältides survet nahale.

Maski nahalekandmist alustatakse laubalt (k.a kulmud), seejärel levitatakse see mõlemale põsele ning lõpuks soovitatavalt ühe liigutusega nina ühelt küljelt teisele. Samasuguse võttega kaetakse ka huuled. Seejärel tuleb leida lõõgastumiseks ja protseduuri nautimiseks sobiv koht ning lõpetada maski pealekandmine.

Sule üks silm ja kata see spaatli abil pehme tõmbega. Liigutus peab toimuma suunaga näo keskelt väljapoole. Korda sama teise silmaga.

3. FAAS. Lõõgastumine. Lase maskil toimida vähemalt 15 minutit. Tõsta maski ülaservast ja eemalda ühes tükis alates laubast.

TÄHTIS: mask tuleb nahale kanda vähem kui 5 minuti jooksul vältimaks selle tahkumist kausis.

MÄRKUS: nahale kandmiseks tuleks võtta spaatlile ohtralt segu ja levitada seda pikkade sujuvate liigutustega, püüdes katta korraga võimalikult suurt pinda. Korrata, kuni kogu nahk on kaetud.

TÄHELEPANU: maski tükke ei tohi ummistuse vältimiseks visata kraanikaussi. Jäänused tuleks paigutada prügikorvi.

VIHJE: kui mask peaks sattuma riietele, ärge puudutage seda 20 minutit – pärast kuivamist saab selle eemaldada lihtsalt kergelt hõõrudes.  

14.90 €