• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

LONGEVITY BeautyPlan

LONGEVITY BeautyPlan
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
1 pcs

Mustade pärlite ja peptiidide sisaldusega vananemismärke eemaldav, noorele nahale omaseid metaboolseid protsesse taastav aktiveeriva ja stimuleeriva toimega Longevity BeautyPlan.

Komplektis on:

Alginaati sisaldav noorendav ja taastav mask + taastav kreem (tuub, 4ml).
“Tarku” peptiide sisaldav rakukvaliteeti tõstva ja öösiti rakkudele energiat andva toimega taastav kreem.

Naha tüvirakkude eluiga pikendava ja stimuleeriva toimega. Musta pärli (aminohapped, vitamiinide ja mineraalidega rikastatud looduslikud merelised koostisained) ja alginaati sisaldav nahale intensiivse noorendava toimega mask. Protseduur parandab naha välimust ja jumet, aitab võidelda naha vananemise ja lõtvumise vastu ning kaitseb nahka kahjulike välismõjude eest.

Sobib:

Kõikidele nahatüüpidele, eriti vanemale ja vananemismärkidega nahale sobiv näojumet parandava, selitava, taastava ja vananemismärke ennetava ning kortse vähendava
toimega unisex lahendus.


Luba CASMARA Beauty Planil enda eest hoolitseda.
  

KASUTAMINE
1. FAAS (ampull). Kanna ampullis olev kreem puhastatud näole ja masseeri kuni täieliku imendumiseni.

2. FAAS (mask). Tühjenda 1 pakike pulbriga pakendis olevasse karbikesse ja lisa 2 pakike geeliga. Sega mõne sekundi vältel ettevaatlikult spaatliga ja seejärel 40 sekundit energiliselt, kuni mõlema pakikese sisu on täielikult segunenud. Kanna mask pehmete libisevate liigutustega spaatli abil näole, vältides survet nahale.

Maski nahalekandmist alustatakse laubalt (k.a kulmud), seejärel levitatakse see mõlemale põsele ning lõpuks soovitatavalt ühe liigutusega nina ühelt küljelt teisele. Samasuguse võttega kaetakse ka huuled. Seejärel tuleb leida lõõgastumiseks ja protseduuri nautimiseks sobiv koht ning lõpetada maski pealekandmine.

Sule üks silm ja kata see spaatli abil pehme tõmbega. Liigutus peab toimuma suunaga näo keskelt väljapoole. Korda sama teise silmaga.

3. FAAS. Lõõgastumine. Lase maskil toimida vähemalt 15 minutit. Tõsta maski ülaservast ja eemalda ühes tükis alates laubast.

TÄHTIS: mask tuleb nahale kanda vähem kui 5 minuti jooksul vältimaks selle tahkumist kausis.

MÄRKUS: nahale kandmiseks tuleks võtta spaatlile ohtralt segu ja levitada seda pikkade sujuvate liigutustega, püüdes katta korraga võimalikult suurt pinda. Korrata, kuni kogu nahk on kaetud.

TÄHELEPANU: maski tükke ei tohi ummistuse vältimiseks visata kraanikaussi. Jäänused tuleks paigutada prügikorvi.

VIHJE: kui mask peaks sattuma riietele, ärge puudutage seda 20 minutit – pärast kuivamist saab selle eemaldada lihtsalt kergelt hõõrudes.

 

14.90 €