• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

    Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

  • PURIFYING LINE

    BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

  • AGE DEFENSE

    PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

HYDRA BeautyPlan 1 tk

HYDRA BeautyPlan 1 tk
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
1 pcs
BeautyPlani niisutav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, wakame-vetika ekstrakti ja Aloe verat. Need looduslikud aktiivained aitavad säilitada naha optimaalset niisutatust, ennetades seega vananemisilminguid. Hoolitseb naha ja meeldiva lõõgastustunde eest. 
 
KOOSTIS?
Sisaldab 1 Hydra-Algae Peel-Off Maski + 1 Firming and Nourishing Ampoule. Hoolikalt läbimõeldud kosmeetiline kombinatsioon hellitab täiuslikult nahka.   
 
Firming and Nourishing Ampoule (OCEAN MIRACLE PLUS CREAM). Kreem sisaldab looduslikke aktiiv- ja lisaaineid. Parandab naha seisundit, aktiveerides raku ainevahetust ja ennetades vananemisilmingute tekkimist.
 
Hydra-Algae Peel Off Mask sisaldab merevetikaekstrakti ja Aloe verat – looduslikke aktiivaineid, mis annavad maskile niisutavad ja antioksüdantsed omadused. 
 
Hydra Mask soodustab tänu vetikaekstrakti kõrgele kontsentratsioonile epidermise taastumist ning niisutab intensiivselt nahka, aidates antioksüdantse toime tõttu säilitada naha rakuaktiivsuse nooruslikku taset. 
 
Nahale kantuna tekitab mask meeldiva jahutava tunde, ühtlasi toniseerides ja taastades näoovaali. Unikaalne silmaümbruse hooldus. alandab turseid ja leevendab tumedaid silmaaluseid.
 
KELLELE SOBIB?
Kõikidele nahatüüpidele. Loodud võitluseks esimeste vananemisilmingute vastu. Sobib nii naistele kui meestele. 
 
SOOVITUSED
Kasuta oma CASMARA Beauty Plani kord nädalas enne erilisi sündmusi või kui soovid täiusliku säraga nahka.
 
Luba CASMARA Beauty Planil enda eest hoolitseda.
   
 
KASUTAMINE
1. FAAS (ampull). Kanna ampullis olev kreem puhastatud näole ja masseeri kuni täieliku imendumiseni. 
 
2. FAAS (mask). Tühjenda 1 pakike pulbriga pakendis olevasse karbikesse ja lisa 2 pakike geeliga. Sega mõne sekundi vältel ettevaatlikult spaatliga ja seejärel 40 sekundit energiliselt, kuni mõlema pakikese sisu on täielikult segunenud. Kanna mask pehmete libisevate liigutustega spaatli abil näole, vältides survet nahale. 
 
Maski nahalekandmist alustatakse laubalt (k.a kulmud), seejärel levitatakse see mõlemale põsele ning lõpuks soovitatavalt ühe liigutusega nina ühelt küljelt teisele. Samasuguse võttega kaetakse ka huuled. Seejärel tuleb leida lõõgastumiseks ja protseduuri nautimiseks sobiv koht ning lõpetada maski pealekandmine. 
 
Sule üks silm ja kata see spaatli abil pehme tõmbega. Liigutus peab toimuma suunaga näo keskelt väljapoole. Korda sama teise silmaga.
 
3. FAAS. Lõõgastumine. Lase maskil toimida vähemalt 15 minutit. Tõsta maski ülaservast ja eemalda ühes tükis alates laubast. 
 
TÄHTIS: mask tuleb nahale kanda vähem kui 5 minuti jooksul vältimaks selle tahkumist kausis. 
 
MÄRKUS: nahale kandmiseks tuleks võtta spaatlile ohtralt segu ja levitada seda pikkade sujuvate liigutustega, püüdes katta korraga võimalikult suurt pinda. Korrata, kuni kogu nahk on kaetud.
 
TÄHELEPANU: maski tükke ei tohi ummistuse vältimiseks visata kraanikaussi. Jäänused tuleks paigutada prügikorvi. 
 
VIHJE: kui mask peaks sattuma riietele, ärge puudutage seda 20 minutit – pärast kuivamist saab selle eemaldada lihtsalt kergelt hõõrudes.  
 
17.20 €