• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

OXYGENATING NOURISHING CREAM 50 ml

OXYGENATING NOURISHING CREAM 50 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
50ml

LINEHAPNIK on hädavajalik osa elust ja selle puudus muudab Teie naha tuhmiks. Seda silmas pidades, on dermo-kosmeetiline tehnoloogia tulnud välja eelistega, mis teevad selle kättesaadavaks kosmeetilises vormis. Võimaldades selle kasutamist kapseldatuna ideaalsetes hooldustes, et seda saaks edastada nahale kõige puhtamal kujul.

MIDA TEIE MÄRKATE? Rakkude, mis saavad hapniku, aktiivsus suureneb 20% võrra. Casmara Dermo-Kosmeetiline Laboratoorium on loonud kolm toodet, mis sisaldavad puhast hapniku ning mis on ideaalsed tuhmile või stressis nahale, kuid mis sobivad ka lihtsalt naha sära  ja elujõu tagamiseks.Anna oma nahale sõõm värsket õhku, mida ta vajab.

Aktiivained:

CERASOME OXYGEN® on kõrgtehnoloogiline koostisosa, mis viib puhast hapniku nahka liposoomide kujul.

BASHYAL® on sügavale tungivhüaluroonhape. Hüaluroonhape on aine, mis esineb looduslikult meie nahas. Sellel on fundamentaalne roll hoida meie naha vedeliku taset ning tugevust. Arvestades tema väikest molekulaarset suurust, on sellel ainel võime täita kortse ja tagada elastsust ning paranda naha üldist heaolu.Macadamia ja Jojoba looduslikud õlid toidavad suurepäraselt nahka.

Kreem sobib kuivale ja väga kuivale nahale.

36.50 €