• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

OXYGENATING MOISTURIZING CREAM 50 ml

OXYGENATING MOISTURIZING CREAM 50 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
50ml

HAPNIK on hädavajalik osa elust ja selle puudus muudab Teie naha tuhmiks. Seda silmas pidades on dermo-kosmeetiline tehnoloogia tulnud välja eelistega, mis teevad selle kättesaadavaks kosmeetilises vormis.Võimaldades selle kasutamist kapseldatuna ideaalsetes hooldustes, et seda saaks edastada nahale kõige puhtamal kujul. MIDA TEIE MÄRKATE?Hapnikku saavate rakkude aktiivsus suureneb 20% võrra.

Casmara Dermo-Kosmeetiline Laboratoorium on loonud kolm toodet, mis sisaldavad puhast hapnikku ning mis on ideaalsed tuhmile või stressis nahale, kuid mis sobivad ka lihtsalt naha sära  ja elujõu tagamiseks.Anna oma nahale sõõm värsket õhku, mida ta vajab.

Aktiivained:RIBOXYL® ehk riboos on aine, mis on saadud maisist ning millel on otsene stimuleeriv mõju raku hingamisele.BASHYAL® on sügavale tungiv hüaluroonhape. Hüaluroonhape on aine, mis esineb looduslikult meie nahas. Sellel on fundamentaalne roll hoida meie naha niiskuse taset ning tugevust. Arvestades tema väikest molekulaarset suurust,  on sellel ainel võime täita kortse ja tagada elastsust ning paranda naha üldist heaolu.Kreem sobib normaalsele ja kombineeritud nahale.

32.30 €