• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

MOISTURIZING MATT EFFECT CREAM 50 ml

MOISTURIZING MATT EFFECT CREAM 50 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
50 ml

Mida kujutab endast HÜDROMATISTAV KREEM?

HÜDROMATISTAV KREEM on spetsiaalselt rasvase, segatüüpi või läikiva naha hoolduseks loodud niisutuskreem, mis avaldab selektiivset toimet rasustele nahapiirkondadele. Niisutavate aktiivainete kahekordse toime kooskõla:  kohene toime ( naha varustamine siseniiskusega) ja järkjärguline toime (niisutavate aktiivainete vabastamine). Kreem on eritekstuuriga ja -omadusega tänu liigset rasva absorbeerivate ja kinnihoidvate poorosakeste sisaldamisele.

Kuidas toimib HÜDROMATISTAV KREEM? Käesolev ülikerge tekstuuriga kreem sisaldab sihipärase seboreguleerimise komponenti MARINE AFFINISPHERE®, uut aktiivainet rasusele nahale. Need on mikroskoopilised kollageen- ja mereglükosaminoglükaankerad, mis on kaetud õlikihiga ja sisaldavad tsinkglükonaati. Aktiivaine pealekandmisel rasustele nahapiirkondadele hakkab õlikiht lahustuma, paljastades mikroskoopilisi kollageenkerasid ja mükopolüsahhariide. Nad tungivad nahka nagu väikesed liposoomid ja epidermise ensüümide mõju all lagunevad, vabastades rasusekretsiooni reguleeriva toimega tsinkglükonaati. Kuivadel nahapindadel õlikiht ei lahustu ning aktiivaine vabastamist ei toimu. Seega võime väita, et tegu on selektiivse omadusega koostisosaga, kuna mõjutatakse ainult hooldust vajavaid piirkondi.

AMIPORINE® - akvaporiinide poolest rikas puhas granaadiekstrakt (Punica granatum). Akvaporiinid on proteiinid, mis toetavad naha niisutustasakaalu,  taastades nahaniiskuse loomuliku tsirkuleerimise ja optimiseerides niiskuse sisaldust epidermises.

AQUA SHUTTLE® - uhiuus süsteem transpordib aktiivaineid, mis imiteerivad hulgalistest kanalitest koosnevate mikroskoopiliste merevetikate struktuure. Need kanalid täituvad niisutavate aktiivainetega, mis naha niisutamisvajaduse korral vabanevad ja absorbeeruvad. Seega saavutatakse püsiv ja pikaajaline naha niisutamine („Long Lasting” efekt).Samuti sisaldab sfäärosakesi, mis absorbeerivad liigseid nahale rasvaläiget lisavaid rasvu.

 Kellele on näidustatud HÜDROMATISTAV KREEM?

Käesolev kreem oma suurepäraste niisutavate ja matistavate omadustega, sobides rasvasele, segatüüpi ja lihtsalt läikivale nahale. 

Kasutamine: Kantakse eelnevalt puhastatud näopinnale.

37.00 €