• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

    Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

  • PURIFYING LINE

    BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

  • AGE DEFENSE

    PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

THREE ACTION PEEL 150 ml

THREE ACTION PEEL 150 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
150 ml

Soovitatakse igale nahatüübile. Pole mõeldud silmaümbruse meigi eemaldamiseks. Suurepärane ülitugev vahend naha efektiivseks ja delikaatseks eksfoliatsiooniks. Tugevdab hapete sisseimbumist ja kergendab surnud rakkude eemaldamist, tagades naha sügava puhastamise. Hämmastavad tulemused lühikese ajaga.

MITTE KASUTADA SILMAÜMBRUSMEIGI EEMALDAMISEKS!TOIME:Normaliseerib vinnilööbe teket soodustavaid hüperkeratoosseid protsesse. Pehmendab ja niisutab nahka, parandab selle välisilmet. Tagab vajaliku puhtuse ja hügieeni. Kolmekordne puhastav toime: sügav – tänu glükoolhappele, keskmine – tänu piimhappele, pindmine – tänu salitsüülhappele.  

 KASUTAMINE:Vajaduse korral eemaldada silmaümbrusmeik. Näiteks Green Tea vahendiga.Kanda puhastusvahend nahale ja lasta toimida 5 minutit.Teha marlitükk vees niiskeks ning seejärel väänata välja, teostada sellega näo ringmassaaž 2-3 minuti jooksul (sõltuvalt nahatüübist) surnud ja kahjustatud rakkude eemaldamiseks. Ülitundliku naha korral masseerida näpuotstega.Pesta korralikult veega maha.

39.00 €