• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

RECOVERY SERUM 50 ml

RECOVERY SERUM 50 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
50ml

 Noorendav šokivahend. Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu.

CREATINE:Füsioloogiline naha pinge, mida peegeldavad varased vananemistunnused, on esile kutsutud stressi ja ökoloogia mõju poolt. Vananemise põhjuseks on rakkude energia kaotus, mida saadab proteiini sünteesi vähenemine kollageeni, elastiini ja keratiini suhtes. Kreatiin on väga efektiivne rakuenergia ainevahetuse stimuleerimises.

METABIOTICSTM RESVERATROL:Resveratrol, mida saadakse viinamarjast (Vitis vinifera), toimib molekulaarmehhanismide tasandil, mis on seotud rakkude pikaealisusega. Ta stimuleerib erilise proteiini (sirtuiini) sünteesi, millel on omadus ajutiselt peatada naha degeneratsioon ja samal ajal elustav toime rakutasandil. MetabioticsTM Resveratrol on biotehnoloogiliselt aktiivne kõrgkomponent, millel on kõik Resveratroli kasulikud omadused, välja arvatud tema ebastabiilsus ja saadud suurem bioakumulatsioon.

E-MORTAL®: See on herne proteiini liposoomne valem. Hernes omab seemne loomise jõudu ja võimet kasvatada küps taim, samuti nagu tüvirakud. Kuid erinevalt teistest taimsetest aktiivkomponentidest, mis on seotud selle rakutüübiga, E-MORTAL® stimuleerib naha tüvirakke, mitte taimseid tüvirakke ja nende ekstrakte. See aktiviseerib ja elustab naha tüvirakke, mis on suunatud raku talitluse ja tasakaalu taastamiseks. See protsess on tüüpiline noore naha puhul ja kaob vananemise käigus.

Kasutamine Kanda vadak eelnevalt puhastatud näo ja kaela nahale kuni täieliku imendumiseni. On soovitatav kasutada 1-2 korda päevas.

Tänu oma peenele ja delikaatsele kompositsioonile, vadakut võib kasutada iga nahatüübi intensiivseks hoolduseks igal aastaajal.

60.60 €