• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

    Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

  • PURIFYING LINE

    BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

  • AGE DEFENSE

    PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

NATURE AMPOULES ENERGETIC 4 ml

NATURE AMPOULES ENERGETIC 4 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
4 ml x 1ampull

 Mõeldud väsinud naha ja kortsude hooldamiseks. Aktiivainetega rikastatud koostis ergutab rakumetabolismi, taastab naha balanssi ja uuendab rakke epidermise tasandil. Tasandab nahapinda.Koostis:Hüdrolüüsitud nisu: stimuleerib rakkude respiratsiooni, aktiviseerib metabolismi.Kaeraproteiinid: omavad niisutavat efekti, mis kestab kuni 24 tundi. Avaldavad taastavat mõju halvenenud kudedele.Rõngaslille ekstrakt: vitaminiseerib, pehmendab, rahustab ja kaitseb nahka.KASUTAMINE:Kanda puhtale näonahale.Saab kasutada ka aparaaditeraapias: ioniseerimine  (-) miinus poolus, ultraheli ja muu.  KASUTAMINE:Kanda puhtale näonahale.  

5.10 €