• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

BODYART STR CREAM 200 ml

BODYART STR CREAM 200 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
200 ml

Emulsioon, mis parandab striiade väljanägemist ja samuti sobib nende efektiivseks profülaktikaks.
On meeldiva tekstuuriga, mille aluseks on õlide segu ja aktiivsed taastavad koostisosad.

Sisaldab:
REGESTRIL® – nelja molekuli kombinatsioon: kaks neist kuulub peptiidide ehk tsütokiinide klassi; rutiin; aedoa ekstrakt (Phaseolus lunatus). Kahel peptiidil on omadus taastada kahjustatud rakkudevahelise maatriksi kudesid. Rasedus ja teismeliseiga soodustavad kaalu muutust, mis tekitab vigastusi rakkudevahelises matriiksis, samuti kudede struktuurides. Need peptiidid stimuleerivad kollageeni ja fibronektiini teket, samuti proteoglükaanide teket, mis on rakustruktuuride aluseks.

HYDROXYPROLISILANE C N® – see biotehnoloogia abil saadud aktiivaine ühendab endas orgaanilist räni ja aminohappeid, millest koosnevad nahakudede enda valgud. See kooslusstimuleerib naharakke ja fibroblaste, samal ajal varustades neid ehitusmaterjaliga – aminohapetega, mis on vajalikud kudede sünteesiks. Testid kinnitasid, et aine efektiivselt regenereerib nahka, on hea profülaktiline vahend ja parandab venitusarmide väljanägemist.

BETAFIN BP20® – on peedist saadud niisutav aktiivaine, mis aitab naharakkudel säilitada veetasakaalu. Hüdratatsioon – on naha elastsuse säilitamise vundament.Kasutamine: iga päev, eelistatavalt peale dušši, kanda kehale. Eriti kõhu, rinna ja tuharate piirkonnale. Kõrgenenud naha venitamise perioodil on soovitatav kasutada 2 korda päevas.

Eelised:
REGESTRIL®: striiade tugev regeneraator.
HYDROXYPROLISILANE C N®: soodustab naha elastsust.
BETAFIN BP20®: “tark” naha niisutamine.

TULEMUSED: venitusarmide väljanägemine paraneb, nende värvus muutub roosaks või valgeks. Kasu on eriti märgatav profülaktilise vahendina.

NÄIDUSTUSED: igale nahatüübile, vanusele, nii meestele kui naistele.
On eriti soovitatav raseduse ajal ja teismelises eas, kui venitusarmide tekkimise risk on suurem, samuti kaalukõikumise perioodil, kulturismiga tegelemisel jne.

36.90 €