• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

    Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

  • AGE DEFENSE

    Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

  • MOROCCANOIL

    OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10 ml) KINGITUSEKS!

14.02.2018 VALENTINES DAY COMPLECT

14.02.2018 VALENTINES DAY COMPLECT
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
50 ml+50 ml

Komplektis on kaks kreemi. 

FIRMING MOISTURIZING CREAM 50 ml -Tugevdav ja niisutav kreem mereliste aktiivainetega ja naturaalsete lisanditega. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

MOISTURIZING MATT EFFECT CREAM 50 ml

HÜDROMATISTAV KREEM on spetsiaalselt rasvase, segatüüpi või läikiva naha hoolduseks loodud niisutuskreem, mis avaldab selektiivset toimet rasustele nahapiirkondadele.Niisutavate aktiivainete kahekordse toime kooskõla:  kohene toime ( naha varustamine siseniiskusega) ja järkjärguline toime (niisutavate aktiivainete vabastamine).Kreem on eritekstuuriga ja -omadusega tänu liigset rasva absorbeerivate ja kinnihoidvate poorosakeste sisaldamisele. Kuidas toimib HÜDROMATISTAV KREEM?Käesolev ülikerge tekstuuriga kreem sisaldab sihipärase seboreguleerimise komponenti MARINE AFFINISPHERE®, uut aktiivainet rasusele nahale. Need on mikroskoopilised kollageen- ja mereglükosaminoglükaankerad, mis on kaetud õlikihiga ja sisaldavad tsinkglükonaati.Aktiivaine pealekandmisel rasustele nahapiirkondadele hakkab õlikiht lahustuma, paljastades mikroskoopilisi kollageenkerasid ja mükopolüsahhariide. Nad tungivad nahka nagu väikesed liposoomid ja epidermise ensüümide mõju all lagunevad, vabastades rasusekretsiooni reguleeriva toimega tsinkglükonaati.Kuivadel nahapindadel õlikiht ei lahustu ning aktiivaine vabastamist ei toimu. Seega võime väita, et tegu on selektiivse omadusega koostisosaga, kuna mõjutatakse ainult hooldust vajavaid piirkondi.AMIPORINE® - akvaporiinide poolest rikas puhas granaadiekstrakt (Punica granatum). Akvaporiinid on proteiinid, mis toetavad naha niisutustasakaalu,  taastades nahaniiskuse loomuliku tsirkuleerimise ja optimiseerides niiskuse sisaldust epidermises.AQUA SHUTTLE® - uhiuus süsteem transpordib aktiivaineid, mis imiteerivad hulgalistest kanalitest koosnevate mikroskoopiliste merevetikate struktuure. Need kanalid täituvad niisutavate aktiivainetega, mis naha niisutamisvajaduse korral vabanevad ja absorbeeruvad. Seega saavutatakse püsiv ja pikaajaline naha niisutamine („Long Lasting” efekt).Samuti sisaldab sfäärosakesi, mis absorbeerivad liigseid nahale rasvaläiget lisavaid rasvu. Kellele on näidustatud HÜDROMATISTAV KREEM?Käesolev kreem oma suurepäraste niisutavate ja matistavate omadustega, sobides rasvasele, segatüüpi ja lihtsalt läikivale nahale. Kasutamine: Kantakse eelnevalt puhastatud näopinnale.

 

68.50 €
45.00 €