• BODY SCULPTOR CREAM 200 ml

  Tagab naha elastsuse ja toonuse, taastab naha normaalse vedelikusisalduse, ennetades tselluliidi teket. Taastab naharakkude kollageeni ja elastiini sisaldust, lagundab rasvkudet, soodustab mikrovereringet, ennetab rasvade kuhjumist rakkudes.

 • PURIFYING LINE

  BeautyPlani puhastav ja pinguldav toime põhineb erilisel koostisel, mis sisaldab merevetikaekstrakti, diatomiitmuda ja Cerasome Oxygeni®. Mürgitustab, niisutab ja aktiveerib naha elutegevust.

 • AGE DEFENSE

  PRO & PREBIOTIC TECHNOLOGY. Looduslik vananemisvastane kreem pro ja prebiootikumiga

 • MOROCCANOIL

  OSTES MIS TAHES MOROCCANOIL TOOTE, SAAD TAASVATA JUUKSEÕLI (10ml) KINGITUSEKS!

RECOVERY MOISTURIZING CREAM 50 ml

RECOVERY MOISTURIZING CREAM 50 ml
Brand: 
Casmara
Size/Volume: 
50 ml

Noorendav niisutav šokivahend. Kerge ja meeldiva tekstuuriga, tänu Indoneesiast pärit uue eksootilise küünlapähklipuu õli (Aleuritesmoluccana) sisaldusele. Selle unikaalsus peitub suures hulgas kaitse omadustega koostisosades (omega-3 ja tokoferoolid).

Tänu hoolikalt valitud kaasaegsete aktiivkomponentide kombinatsioonile ja kontsentratsioonile, tagab emulsioon teie nahale tugeva kaitse kõigi vananemistunnuste vastu.

CHONDRICARE®:Innovaatiline multifunktsionaalne peptiid proteiin konitaasi baasil. See proteiin, mis sisaldub meie organispis tegutseb tavapäraselt. Päeva jooksul ta kaitseb meie rakustruktuuri vabade radikaalide eest, aga öösel ta muudab oma toimet ja töötab rakuenergia reservide suurenemise suunas.Tänu selle aktiivkomponendi topelttoimele vahendid kasutatakse vastavalt naha vajadusele igal ajal (nii päeval kui ka öösel).

E-MORTAL®:See on herne proteiini liposoomne valem. Hernes omab seemne loomise jõudu ja võimet kasvatada küps taim, samuti nagutüvirakud. Kuid erinevalt teistest taimsetest aktiivkomponentidest, mis on seotud selle rakutüübiga, E-MORTAL® stimuleerib nahatüvirakke, mitte taimseid tüvirakke ja nende ekstrakte.See aktiviseerib ja elustab naha tüvirakke, mis on suunatud raku talitluse ja tasakaalu taastamiseks. See protsess on tüüpiline noore naha puhul ja kaob vananemise käigus.

BETAFIN BP20®:Peedi ekstrakti molekul, mis reguleerib naharakkude veetasakaalu. See arukas niisutaja toimib vastavalt osmolüüt teooriale.

Kasutamine On soovitatav peale kanda peale ElixirCell Complex kasutamist või koheselt puhastatud näo- ja kaelanahale kuni täieliku imendumiseni. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada 1-2 korda päevas ja kombineerida vadakuga ElixirCell Complex. Tänu oma vedelale ja kergele tekstuurile, eriti soovitatakse normaalsele, segatüüpi ja veetustatud nahale. Samuti sobib kasutamiseks päevakreemina igale nahatüübile.

58.30 €